top of page

Vabilo na moški zajtrk: "Vračanje surovosti v našo družbo. Kaj nam je storiti?"

Čeprav je konec oktobra v soboto še kaj za postoriti na vrtu, njivi in okrog hiše, je prav, da si vzamemo čas tudi za konkretno moško debato. Svet pada iz krize v krizo in prav je, da ohranimo trdnost in klenost. V skupini Jožefovi možje, ki deluje v okviru Velenjskih župnij, smo se odločili, da letos nadaljujemo z organizacijo moških zajtrkov, kjer si vzamemo čas, da iskreno spregovorimo o perečih temah. Na prvi moški zajtrk smo povabili patra mag. Branka Cestnika (pater klaretinec, rimskokatoliški duhovnik, teolog, filozof, pisatelj, skavt, župnik na Frankolovem), ki nam bo spregovoril o vračanju surovosti v našo družbo in kaj nam je storiti.


Ko se bomo pokrepčali (zajtrk ni samo za okras) bomo še skupaj rekli kakšno na to temo.


Več o Branku Cestniku in povezava do njegovega spletnega dnevnika.


Zgoraj smo zapisali, da je to prvi zajtrk - iskreno upamo, da jih bomo organizirali še več, če bo ustrezen odziv. Tukaj pa si na potezi Ti - pridruži se. Prijave so zelo zaželjene zaradi lažje organizacije dogodka in pogostitve - rezerviraj si brezplačno karto.


Moški zajtrk: "Vračanje surovosti v našo družbo. Kaj nam je storiti?"

Gost: pater mag. Branko Cestnik

Kdaj in kje: sobota 22. oktober ob 9.00 uri v Župnišču Sveti Martin Velenje63 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page