Ključarji

Redno smo aktivni pri  svetih mašah ob sobotah, nedeljah in praznikih: pobiramo darove župljanov, skrbimo za red in urejenost klopi, dolivamo olje oltarnim svečam, po končanem bogoslužju zaklenemo vrata.

Cilj skupine

Ključarji pa opravljamo v cerkvi in okolici zgradbe tudi redna vzdrževalna dela: košnja trave, obrezovanje žive meje, čiščenje parkirnega prostora, popravljanje manjših, nezahtevnih okvar. Ob večjih praznikih pomagamo pri organizaciji procesij, ozvočenja in ostalih delih, ki nam jih dodeli gospod župnik. Naš namen je, da smo v podporo in pomoč in tako gradimo živo cerkev.

Sv. Martin Velenje

Opis

Skupino ključarjev trenutno sestavljamo štirje člani. Imamo urejen razpored dežurstev.

Vabilo

Odnosi  med nami so pozitivni, sodelovalni. Veseli bomo, če se nam bo v prihodnje še kdo priključil.

Termin srečanj

Srečujemo se po potrebi nekajkrat v letu. Večinoma se dogovarjamo po telefonu.

Duhovni vodja skupine je gospod Janko Rezar.

Skupina sprejema nove člane.

Oto Kordiš

Check back soon
Once posts are published, you’ll see them here.