top of page

Ta je moj ljubljeni Sin

"Ta je moj ljubljeni Sin, nad katerim imam veselje."


Vzklik veselja Boga ob krstu Sina, ki ga je za nas poslal na svet. Za Sina, ki je za nas trpel in nas odrešil na križu. Bog se veseli tudi vsakega izmed nas, ne samo ob našem krstu, ko postanemo del občestva – Božji otroci. Naj se to veselje Boga odraža tudi v nas. Bodimo veseli kristjani in naj začutijo to veselje ljudje, s katerimi se srečujemo pri sveti maši, doma, v šoli, službi ...

Katarina Mihelak

20 views0 comments

Recent Posts

See All

Pridi, Sveti Duh!

"Pridi, Sveti Duh! Napolni naša srca in vžgi v njih ogenj svoje ljubezni". Pred enim tednom smo bili priče, ko so nekateri naši otroci prvič prejeli Jezusa v srce. Danes pa je vsa naša srca ponovno na

Biti na svetu, a ne od svet

Ljubi Jezus je odšel k svojemu Očetu in pismo je bilo izpolnjeno. Šel je s sveta, s katerega ni bil. Sem je prišel samo zaradi nas, da nas odreši. Da bi tudi mi bili eno, kot je On s svojim Očetom. Tu

Dati življenje za druge

V današnjem evangeliju nas Jezus spodbuja k ljubezni do bližnjega, spodbuja, da damo »življenje za druge«! Kaj torej v resnici  pomeni darovati življenje za drugega človeka? Vsak dan dobimo priložnost

Comments


bottom of page