top of page

Po poteh zapovedi

Jezus nas vabi, da sledimo njegovim zapovedim in da to védenje širimo v svoji okolici. Le tako bomo lahko prišli v nebeško kraljestvo. Zapovedi so tako preproste, a kljub temu se človek včasih spozabi in zavije s poti, zapovedane od Jezusa. Gospod, prosim te, daj mi moč, da ostanem na pravi poti. Pomagaj mi, da se v primeru, ko zaidem, znam pokesati in se vrniti na pot, ki je edina prava.

Bernarda Meža

9 views0 comments

Recent Posts

See All

Prošnja za goreče srce

Premnogokrat tipamo, otipamo in ne čutimo. Prav tako se je zgodilo učencema, ki sta Jezusa prepoznala po lomljenju kruha. Ob spoznanju, da je stopil On mednje, sta postala vznemirjena … Oh,  kolikokra

Neverni Tomaž

Zaradi dogodka iz današnjega evangelija je apostol Tomaž postal »slaven« in se ga je prijel izraz neverni Tomaž. Vsak se je že kdaj znašel v vlogi Tomaža, ko ni verjel drugemu na besedo, ampak se je m

Aleluja!

Skupaj z alelujo naj odmeva vesela novica: »Naš Gospod je vstal od mrtvih!« Nedojemljiva je velikonočna skrivnost, v kateri je Jezus dovršil delo našega odrešenja z zmago nad trpljenjem, križem in smr

Comments


bottom of page