top of page

Po poteh zapovedi

Jezus nas vabi, da sledimo njegovim zapovedim in da to védenje širimo v svoji okolici. Le tako bomo lahko prišli v nebeško kraljestvo. Zapovedi so tako preproste, a kljub temu se človek včasih spozabi in zavije s poti, zapovedane od Jezusa. Gospod, prosim te, daj mi moč, da ostanem na pravi poti. Pomagaj mi, da se v primeru, ko zaidem, znam pokesati in se vrniti na pot, ki je edina prava.

Bernarda Meža

8 views0 comments

Recent Posts

See All

Jezus je hotel poudariti, da je Božja pravičnost čisto drugačna od človeške. Ljudje sodimo po tem, kar vidimo, Božja pravica pa se ravna po namenih srca in ljubezni, ki jo vsakdo od nas premore. Krivi

Do sedemdesetkrat sedemkrat, pravi Gospod, da naj odpustimo. Vendar je naše srce velikokrat trdo in neusmiljeno. Kakor srce služabnika, ki se ni hotel usmiliti svojega služabnika. Vendar je Gospod z n

Svojim bratom in sestram je treba pomagati. Najprej poskušaš problem reševati sam, potem za pomoč prosiš druge ljudi, obrneš se na Boga, Jezusa, na vse rajne. Vendar ne obupaš, ker veš, da si ta oseba

bottom of page