top of page

Dragoceni v Božjih očeh

Pred Bogom se ne morem skriti ali se pretvarjati. On me pozna in me ima rad takšno, kot sem. Zanj sem dragocena tudi če kdaj o sebi ne mislim dobro. Truditi se morem, da bom vredna te ljubezni, a ne smem se bati padcev in poraza.

Liza Novak

6 views0 comments

Recent Posts

See All

Današnji evangeljski odlomek je kratek, a zato toliko bolj zgovoren. K delu v vinograd sta povabljena dva sinova. Prvi delo najprej odkloni, a nato »se premisli« in delo opravi. Drugi najprej zagotovi

Jezus je hotel poudariti, da je Božja pravičnost čisto drugačna od človeške. Ljudje sodimo po tem, kar vidimo, Božja pravica pa se ravna po namenih srca in ljubezni, ki jo vsakdo od nas premore. Krivi

Do sedemdesetkrat sedemkrat, pravi Gospod, da naj odpustimo. Vendar je naše srce velikokrat trdo in neusmiljeno. Kakor srce služabnika, ki se ni hotel usmiliti svojega služabnika. Vendar je Gospod z n

bottom of page