top of page

Dragoceni v Božjih očeh

Pred Bogom se ne morem skriti ali se pretvarjati. On me pozna in me ima rad takšno, kot sem. Zanj sem dragocena tudi če kdaj o sebi ne mislim dobro. Truditi se morem, da bom vredna te ljubezni, a ne smem se bati padcev in poraza.

Liza Novak

8 views0 comments

Recent Posts

See All

Prošnja za goreče srce

Premnogokrat tipamo, otipamo in ne čutimo. Prav tako se je zgodilo učencema, ki sta Jezusa prepoznala po lomljenju kruha. Ob spoznanju, da je stopil On mednje, sta postala vznemirjena … Oh,  kolikokra

Neverni Tomaž

Zaradi dogodka iz današnjega evangelija je apostol Tomaž postal »slaven« in se ga je prijel izraz neverni Tomaž. Vsak se je že kdaj znašel v vlogi Tomaža, ko ni verjel drugemu na besedo, ampak se je m

Aleluja!

Skupaj z alelujo naj odmeva vesela novica: »Naš Gospod je vstal od mrtvih!« Nedojemljiva je velikonočna skrivnost, v kateri je Jezus dovršil delo našega odrešenja z zmago nad trpljenjem, križem in smr

Comments


bottom of page