top of page

Biti na svetu, a ne od svet

Ljubi Jezus je odšel k svojemu Očetu in pismo je bilo izpolnjeno. Šel je s sveta, s katerega ni bil. Sem je prišel samo zaradi nas, da nas odreši. Da bi tudi mi bili eno, kot je On s svojim Očetom. Tudi mi nismo od tega sveta. A dokler smo tu, je naša dolžnost, da širimo evangelij širom sveta, da smo Jezusovi učenci in stopamo po Njegovih stopinjah. Bodimo vzor naše vere.    

Jolanda Perger

 

4 views0 comments

Recent Posts

See All

Pridi, Sveti Duh!

"Pridi, Sveti Duh! Napolni naša srca in vžgi v njih ogenj svoje ljubezni". Pred enim tednom smo bili priče, ko so nekateri naši otroci prvič prejeli Jezusa v srce. Danes pa je vsa naša srca ponovno na

Dati življenje za druge

V današnjem evangeliju nas Jezus spodbuja k ljubezni do bližnjega, spodbuja, da damo »življenje za druge«! Kaj torej v resnici  pomeni darovati življenje za drugega človeka? Vsak dan dobimo priložnost

Ostati v Kristusu

Kako lepo mi sede v srce beseda »ostati«. Jezus me tako osebno povabi, želi da ostanem, ne glede na vse. Želi, da najdem moč v Njegovi besedi in izberem pot, na kateri ne bom sama. Vabilo, da ostanem

Comentarios


bottom of page