top of page

Verujete v Boga, tudi vame verujte!

Jezus je svoje učence nagovarjal, naj verujejo vanj, v njegova dela in v njegovega Očeta. Naj verujejo, da so Njegove besede tudi besede Očeta. Enako sporoča nam. Bodimo mu čim bolj podobni, delajmo dobra dela in verujmo v Njega. In On nam bo pripravil prostor pri svojem Očetu. Tja nas bo odpeljal, ko bo prišel naš čas.

Jolanda Perger

20 views0 comments

Recent Posts

See All

Prošnja za goreče srce

Premnogokrat tipamo, otipamo in ne čutimo. Prav tako se je zgodilo učencema, ki sta Jezusa prepoznala po lomljenju kruha. Ob spoznanju, da je stopil On mednje, sta postala vznemirjena … Oh,  kolikokra

Neverni Tomaž

Zaradi dogodka iz današnjega evangelija je apostol Tomaž postal »slaven« in se ga je prijel izraz neverni Tomaž. Vsak se je že kdaj znašel v vlogi Tomaža, ko ni verjel drugemu na besedo, ampak se je m

Aleluja!

Skupaj z alelujo naj odmeva vesela novica: »Naš Gospod je vstal od mrtvih!« Nedojemljiva je velikonočna skrivnost, v kateri je Jezus dovršil delo našega odrešenja z zmago nad trpljenjem, križem in smr

Comments


bottom of page