top of page

Utrinki z romanja v severno Italijo

Sv. Bakhita (goduje 8. februarja), sv. Leopold Mandič (goduje 12. maja), sv. Anton Padovanski (tudi Lizbonski; goduje 13. junija) ...

Ti trije svetniki so bili naši sopotniki na župnijskem romanju v severno Italijo od 2. do 4. maja letos. Ob obisku krajev Schio, Verona, Chiampo, Madonna della Corona in Padova so dajali duhovno noto in sporočilo našemu skupnemu druženju in popotovanju. Ob tehničnem vodstvu ge. Melite (agencija Aritours), preudarnem krmilu g. Vinka in duhovnem vodstvu domačih duhovnikov (J & J) smo preživeli tri duhovno in družabno bogate dneve v sosednji Italiji. Nekaj vtisov je ujetih tudi v galeriji fotografij.

V soboto, 18. maja, po večerni sveti maši vabljeni v učilnico nad zakristijo pri Sv. Martinu k ogledu filma o sveti Bakhiti.


797 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page