top of page

Prosite Gospoda, naj pošlje delavcev

Mene je na začetku nagovorila Jezusova poved: »Žetev je obilna, delavcev pa malo. Prosite torej Gospoda žetve, naj pošlje delavce na svojo žetev.« Kar mislim, da pomeni, da nam Bog želi pomagati in nam pokazati njegovo ljubezen, ampak ni dovolj ljudi, ki bi ga sprejeli. Zato bi morali bolj prositi, da več ljudi sprejme Boga, da nam lahko pokaže njegovo ljubezen. Potem ko Jezus to reče, pošlje svoje učence med izgubljene ljudi Izraelove hiše in na poti naj delajo čudeže zastonj, da bi čim več ljudi začelo imeti radi Boga.

Dominik Pačnik

13 views0 comments

Recent Posts

See All

Dobri Pastir

So voditelji, ki ne kažejo sočutja do drugih ljudi in se ne zanimajo za njihove potrebe ali težave. Namesto tega so osredotočeni na dosego lastnih ciljev, ne glede na posledice za druge. Takšni vodite

Prošnja za goreče srce

Premnogokrat tipamo, otipamo in ne čutimo. Prav tako se je zgodilo učencema, ki sta Jezusa prepoznala po lomljenju kruha. Ob spoznanju, da je stopil On mednje, sta postala vznemirjena … Oh,  kolikokra

Neverni Tomaž

Zaradi dogodka iz današnjega evangelija je apostol Tomaž postal »slaven« in se ga je prijel izraz neverni Tomaž. Vsak se je že kdaj znašel v vlogi Tomaža, ko ni verjel drugemu na besedo, ampak se je m

Comments


bottom of page