top of page

Pridite k meni

V svetopisemskem odlomku me najbolj nagovarja del, kjer Jezus nagovarja utrujene in jim ponuja pomoč. Vabi jih, da hodijo za njim, on pa jim bo pomagal, da se bodo lažje spoprijeli s svojimi bremeni. Ta del me najbolj nagovarja, ker se vsak skozi življenje spopada z različnimi izzivi in bremeni. Včasih se počutimo, kot da nas nihče ne razume in da nismo ljubljeni. Ampak to ni res, saj je Jezus vedno z nami in mam pomaga prenašati bremena.

Nika Romih

14 views0 comments

Recent Posts

See All

Prošnja za goreče srce

Premnogokrat tipamo, otipamo in ne čutimo. Prav tako se je zgodilo učencema, ki sta Jezusa prepoznala po lomljenju kruha. Ob spoznanju, da je stopil On mednje, sta postala vznemirjena … Oh,  kolikokra

Neverni Tomaž

Zaradi dogodka iz današnjega evangelija je apostol Tomaž postal »slaven« in se ga je prijel izraz neverni Tomaž. Vsak se je že kdaj znašel v vlogi Tomaža, ko ni verjel drugemu na besedo, ampak se je m

Aleluja!

Skupaj z alelujo naj odmeva vesela novica: »Naš Gospod je vstal od mrtvih!« Nedojemljiva je velikonočna skrivnost, v kateri je Jezus dovršil delo našega odrešenja z zmago nad trpljenjem, križem in smr

Comments


bottom of page