top of page

Pridite k meni

V svetopisemskem odlomku me najbolj nagovarja del, kjer Jezus nagovarja utrujene in jim ponuja pomoč. Vabi jih, da hodijo za njim, on pa jim bo pomagal, da se bodo lažje spoprijeli s svojimi bremeni. Ta del me najbolj nagovarja, ker se vsak skozi življenje spopada z različnimi izzivi in bremeni. Včasih se počutimo, kot da nas nihče ne razume in da nismo ljubljeni. Ampak to ni res, saj je Jezus vedno z nami in mam pomaga prenašati bremena.

Nika Romih

13 views0 comments

Recent Posts

See All

Današnji evangeljski odlomek je kratek, a zato toliko bolj zgovoren. K delu v vinograd sta povabljena dva sinova. Prvi delo najprej odkloni, a nato »se premisli« in delo opravi. Drugi najprej zagotovi

Jezus je hotel poudariti, da je Božja pravičnost čisto drugačna od človeške. Ljudje sodimo po tem, kar vidimo, Božja pravica pa se ravna po namenih srca in ljubezni, ki jo vsakdo od nas premore. Krivi

Do sedemdesetkrat sedemkrat, pravi Gospod, da naj odpustimo. Vendar je naše srce velikokrat trdo in neusmiljeno. Kakor srce služabnika, ki se ni hotel usmiliti svojega služabnika. Vendar je Gospod z n

bottom of page