top of page

Premišljevati v srcu

Po besedah pastirjev mati Marija poskuša razumeti, kaj Bog želi od nje. Njegove besede, oznanjene po pastirjih, premišljuje v svojem srcu. Rodila je Odrešenika, sedaj pa naj bi se po Njej izpolnila velika dejanja Božjega usmiljenja ...

So besede pastirjev namenjene tudi meni, sem pripravljena poslušati, premišljevati in slišati, kam me pošiljaš, Gospod, kakšne priložnosti mi daješ?

S hvaležnostjo do nje, ki je rodila Odrešenika vseh nas, naj začnem rojstvo Novega leta: Hvala, Marija, Božja Mati!

Ana Zadnik

17 views0 comments

Recent Posts

See All

Njega poslušajte!

V odlomku Oče postavi Jezusa za našega učitelja in pravi: »Ta je moj ljubljeni Sin, njega poslušajte!«. Evangelij nas spodbuja, da razmislimo o tem, kdaj in kako slišimo Jezusa. Je del našega vsakdanj

Soočenje s skušnjavami

Evangelij govori o Jezusovem postu in njegovem vstopu v javno delovanje. Vsak dan se srečujemo z najrazličnejšimi skušnjavami, a se imamo možnost potruditi in jih premagati - lahko smo močnejši od nji

Upanje

V kolikor evangelijski odlomek preslikamo v današnji čas, gobavost vsekakor ni več ena izmed najpogostejših bolezni. Na žalost pa obstaja ogromno drugih zdravstvenih stanj, ki lahko človeka postavijo

bottom of page