top of page

Premišljevati v srcu

Po besedah pastirjev mati Marija poskuša razumeti, kaj Bog želi od nje. Njegove besede, oznanjene po pastirjih, premišljuje v svojem srcu. Rodila je Odrešenika, sedaj pa naj bi se po Njej izpolnila velika dejanja Božjega usmiljenja ...

So besede pastirjev namenjene tudi meni, sem pripravljena poslušati, premišljevati in slišati, kam me pošiljaš, Gospod, kakšne priložnosti mi daješ?

S hvaležnostjo do nje, ki je rodila Odrešenika vseh nas, naj začnem rojstvo Novega leta: Hvala, Marija, Božja Mati!

Ana Zadnik

16 views0 comments

Recent Posts

See All

Jezus je hotel poudariti, da je Božja pravičnost čisto drugačna od človeške. Ljudje sodimo po tem, kar vidimo, Božja pravica pa se ravna po namenih srca in ljubezni, ki jo vsakdo od nas premore. Krivi

Do sedemdesetkrat sedemkrat, pravi Gospod, da naj odpustimo. Vendar je naše srce velikokrat trdo in neusmiljeno. Kakor srce služabnika, ki se ni hotel usmiliti svojega služabnika. Vendar je Gospod z n

Svojim bratom in sestram je treba pomagati. Najprej poskušaš problem reševati sam, potem za pomoč prosiš druge ljudi, obrneš se na Boga, Jezusa, na vse rajne. Vendar ne obupaš, ker veš, da si ta oseba

bottom of page