top of page

Premišljevati v srcu

Po besedah pastirjev mati Marija poskuša razumeti, kaj Bog želi od nje. Njegove besede, oznanjene po pastirjih, premišljuje v svojem srcu. Rodila je Odrešenika, sedaj pa naj bi se po Njej izpolnila velika dejanja Božjega usmiljenja ...

So besede pastirjev namenjene tudi meni, sem pripravljena poslušati, premišljevati in slišati, kam me pošiljaš, Gospod, kakšne priložnosti mi daješ?

S hvaležnostjo do nje, ki je rodila Odrešenika vseh nas, naj začnem rojstvo Novega leta: Hvala, Marija, Božja Mati!

Ana Zadnik

16 views0 comments

Recent Posts

See All

Indijski jezuitski duhovnik in pisatelj Anthony de Mello je zapisal: »Mir najdeš samo v pritrditvi.« Z leti vedno bolj dojemam resničnost te misli. Izkušam, da je življenje ne glede na različne okoliš

Kako dobro vidimo? Kaj vidimo takrat, ko se zazremo v svet okoli nas? Zares pomenljive iztočnice evangelija nas danes nagovarjajo, da razmislimo o darovih, ki smo jih prejeli ob rojstvu in se nam dane

Evangelij o Samarijanki pri vodnjaku nas uči, da moramo biti dobri do vseh ljudi. Nikar ne smemo misliti, da so drugačni ljudje manj vredni. Jezus je ogovoril Samarijanko kljub temu, da so veljali Sam

bottom of page