top of page

Poletni oratorij 2024 v VelenjuV preteklem tednu je 115 otrok in 35 animatorjev s spremljevalno ekipo doživelo lep poletni oratorij, na katerem smo pod geslom »Blagor zvestim« spoznavali svetopisemskega preroka Danijela in krepili našo zvestobo Bogu.

Hvala staršem za zaupanje, otrokom za sodelovanje in vse veselje ter navdušenje, animatorjem z voditeljico Katarino Mihelak za pripravo in izvedbo oratorija, MAŠ Cateringu za prehrano in šotor, Civilni zaščiti Velenje za šotore - členarje, gasilcem iz Bevč za klopi, Hrvaškemu kulturnemu društvu Velenje in posameznikom za prostovoljne darove, MO Velenje za sofinanciranje projekta priprave animatorjev na oratorij, pridnim rokam, ki so poskrbele za animatorje med vikend in dvodnevno pripravo, vsem, ki ste nas spremljali in podpirali z molitvijo, skrbnim gospodinjam in dobrotnikom, ki ste skozi ves teden v zelo obilni meri poskrbeli za sladke in slane prigrizke za malico ...

Najbolj pa hvala dobremu Bogu, da nam daje potrebne talente in priložnosti za vse to.

Utrinke o dogajanju na oratoriju najdete tukaj.

562 views0 comments

Comments


bottom of page