Oznanila od 23. do 30. julija 2023 (Gornja Ponikva)

Oznanila_16. NEDELJA MED LETOM (23. 7. 2023)

ČIŠČENJE za nedeljo, 30. 7. 2023: Kale.

BRALCA BERIL v nedeljo, 30. 7. 2023: Uroš Kolenc in Valentina Prušnik.

KRIŠTOFOVA NEDELJA - Na Krištofovo nedeljo, 23. julija, bo po vseh sv. mašah blagoslov vozil. Darovi, ki jih boste v ta namen darovali pri izhodu iz cerkve (kjer bodo na voljo nalepke in kartončki z molitvijo), bodo namenjeni vzdrževanju in nakupu novih vozil za potrebe v misijonih. Bog povrni za vaš dar. Na podružnicah (Bevče, Cirkovce, Plešivec) bo blagoslov pri rednih mašah v avgustu.

PERSONALNE SPREMEMBE V NAŠIH ŽUPNIJAH - Matic Lesjak je bil 10. julija razrešen službe župnijskega vikarja v Župniji Velenje – sv. Martin in v župnijah v soupravi.

S 1. avgustom nastopi službo duhovnega pomočnika v Župniji Velenje – sv. Martin in v župnijah v soupravi Roman Travar CM (član Misijonske družbe lazaristov).