Oznanila od 11. do 18. junija 2023 (Šentilj)

Oznanila_10. NEDELJA MED LETOM (11. 6. 2023)
Download PDF • 1.19MB

ČIŠČENJE za nedeljo, 18. 6. 2023: Spodnje Arnače.

BRALCA BERIL v nedeljo, 18. 6. 2023: Metka Tepej in Vlado Cencel.

PRIPRAVA NA KRST - Starši, ki nameravate v juniju, juliju ali avgustu krstiti otroka, vabljeni skupaj z botri na pripravo na krst, ki bo v četrtek, 15. 6., ob 17.30 uri v učilnici nad zakristijo pri Sv. Martinu.

ROMANJE NA BREZJE - V soboto, 24. junija, bo 55. romanje bolnikov, invalidov in ostarelih na Brezje. Pred sveto mašo, ki bo ob 10. uri, bo potekala skupna molitev rožnega venca in priložnost za spoved. Romanje bo vodil dr. Andrej Saje, novomeški škof in predsednik Slovenske škofovske konference. Za organiziran prevoz iz vseh župnij se čim prej prijavite v župnijski pisarni, preko telefona, e-pošte ali pri duhovniku (prispevek za prevoz znaša 13 €). Vabljeni!

RADIJSKA ODDAJA - V nedeljo, 18. junija, bo pri verski oddaji Duhovna iskanja na Radiu Veseljak Velenje prispevek o začetku oratorijev po župnijah; pripravila ga bo Nina Krt. Vabljeni k poslušanju (tudi na YouTube-u in Facebook-u).

GORNJA PONIKVA - POLETNI ORATORIJ 2023 pod geslom: »Stopi na pot!« bo potekal od 31. julija do 4. avgusta. Prijave in dodatne informacije so možne na telefonsko številko 030 349 009 (Klara), s prijavnico v zakristiji ali na e-naslov oratorij.ponikva@gmail.com. Prijave so možne do 2. julija 2023. Število mest je omejeno na 30 otrok.