top of page

Ostati v Kristusu

Kako lepo mi sede v srce beseda »ostati«. Jezus me tako osebno povabi, želi da ostanem, ne glede na vse. Želi, da najdem moč v Njegovi besedi in izberem pot, na kateri ne bom sama. Vabilo, da ostanem in da se v odnosu z Njim obrodijo najboljši sadovi. Jezus ve, da je On vse, kar potrebujem. Če prosim v molitvi ali če preprosto delujem po Njegovem nauku, potem so moja dejanja, misli ali besede sad ljubezni. Tako ostanem in pustim, da Jezus izbere najboljše, kar je zame. Pustim, da On izbere to pot. Zaupam, da ne bo vedno lahko, a obrodilo bo veliko dobrih sadov.

Martina Palir

3 views0 comments

Recent Posts

See All

Pridi, Sveti Duh!

"Pridi, Sveti Duh! Napolni naša srca in vžgi v njih ogenj svoje ljubezni". Pred enim tednom smo bili priče, ko so nekateri naši otroci prvič prejeli Jezusa v srce. Danes pa je vsa naša srca ponovno na

Biti na svetu, a ne od svet

Ljubi Jezus je odšel k svojemu Očetu in pismo je bilo izpolnjeno. Šel je s sveta, s katerega ni bil. Sem je prišel samo zaradi nas, da nas odreši. Da bi tudi mi bili eno, kot je On s svojim Očetom. Tu

Dati življenje za druge

V današnjem evangeliju nas Jezus spodbuja k ljubezni do bližnjega, spodbuja, da damo »življenje za druge«! Kaj torej v resnici  pomeni darovati življenje za drugega človeka? Vsak dan dobimo priložnost

Comments


bottom of page