top of page

Nebeška gostija

Današnje veselo oznanilo me opominja, da moram biti vsak trenutek pripravljena na nebeško gostijo. Kajti povabljeni smo vsi, le sprejeti moramo vabilo in se mu odzvati. Sveti krst je temelj; reden obisk nedeljske svete maše, prebiranje Svetega pisma in udejanjanje Božje besede v življenju pa je začetek, del sprejemnega izpita za srečno večnost. Vse zmorem v njem, ki mi daje moč. (Flp 4, 13)

Aleksandra Jošar

22 views0 comments

Recent Posts

See All

Prošnja za goreče srce

Premnogokrat tipamo, otipamo in ne čutimo. Prav tako se je zgodilo učencema, ki sta Jezusa prepoznala po lomljenju kruha. Ob spoznanju, da je stopil On mednje, sta postala vznemirjena … Oh,  kolikokra

Neverni Tomaž

Zaradi dogodka iz današnjega evangelija je apostol Tomaž postal »slaven« in se ga je prijel izraz neverni Tomaž. Vsak se je že kdaj znašel v vlogi Tomaža, ko ni verjel drugemu na besedo, ampak se je m

Aleluja!

Skupaj z alelujo naj odmeva vesela novica: »Naš Gospod je vstal od mrtvih!« Nedojemljiva je velikonočna skrivnost, v kateri je Jezus dovršil delo našega odrešenja z zmago nad trpljenjem, križem in smr

Kommentare


bottom of page