top of page

Moč ozdravljanja

Evangelij nam jasno govori o moči ozdravljenja, ki je v Jezusu. On ima moč nad vsem. Premaga bolezen in demone ter želi ozdraviti vse, ki to potrebujejo. Sam nam je lahko zgled v iskanju notranjega miru in povezanosti z Bogom. Evangelij zaobjame telesno in duševno zdravje. Pokaže nam pomembnost molitve in notranjega miru. V Svetu, kjer je tega vedno manj, se moramo bolj potruditi in iskati svoj mir v Jezusu, ker On ima moč nad vsem.

Jure Jevšenak

5 views0 comments

Recent Posts

See All

(Ne)sprejemanje

Jezus je prišel domov, a je namesto sprejema doživel razočaranje, saj ni bil sprejet. Ljudje ga opravljajo in z njim niso prijazni, tudi doma ne začuti ljubezni in veselja. Trudimo se, da sprejmemo vs

"Rečem ti, vstani!"

V evangeliju lahko slišim, da Jezus že kmalu pokaže, da je močnejši od smrti in od vsega zla. Jezus pokaže, da lahko ozdravi dušo in telo. Sem tudi jaz pogosto tista, ki spi? Jezus pride k meni in me

Ali še nimate vere?

Evangelij govori o veri in zaupanju v Boga, kar je meni večkrat delalo težave. V določenih situacijah bi bila prepričana, da mi ne more nihče več pomagati in da je Bog pozabil name. Nekaj podobnega se

Comments


bottom of page