top of page

Mir vam bodi!

»MIR VAM BODI!« Ta Jezusov velikonočni pozdrav odmeva v srcih vseh njegovih učencev, ko se prestrašeni, obupani, žalostni zadržujejo v dvorani zadnje večerje. Dobro vedo, da niso bili Jezusu blizu v njegovem trpljenju in darovanju. A Jezus jim podarja svoje usmiljenje in mir. Naj ta Jezusov pozdrav in ta Njegov dar raste v naših srcih in se širi v naše domove, na delovna mesta, v našo bližnjo okolico in na ves svet.

Zvonka Špeh

9 views0 comments

Recent Posts

See All

Pridi, Sveti Duh!

"Pridi, Sveti Duh! Napolni naša srca in vžgi v njih ogenj svoje ljubezni". Pred enim tednom smo bili priče, ko so nekateri naši otroci prvič prejeli Jezusa v srce. Danes pa je vsa naša srca ponovno na

Biti na svetu, a ne od svet

Ljubi Jezus je odšel k svojemu Očetu in pismo je bilo izpolnjeno. Šel je s sveta, s katerega ni bil. Sem je prišel samo zaradi nas, da nas odreši. Da bi tudi mi bili eno, kot je On s svojim Očetom. Tu

Dati življenje za druge

V današnjem evangeliju nas Jezus spodbuja k ljubezni do bližnjega, spodbuja, da damo »življenje za druge«! Kaj torej v resnici  pomeni darovati življenje za drugega človeka? Vsak dan dobimo priložnost

Comments


bottom of page