top of page

Klic in odgovor

Ko človek nekako »dozori«, se kot bitje znajde v odnosu do soljudi. Kot je Jezus začel javno delovati, tako tudi mi začnemo graditi soodnos. Jezus si je izbral in poklical prve apostole. Tudi danes kliče mene, tebe … Pridi, postani moj prijatelj in pospremil te bom na pot ŽIVLJENJA k Očetu. Tako se uresničuje prerokba o Luči, ki bo razsvetlila vse, ki so v »temi«, spreobrnila vse, ki hrepenimo po Božjem kraljestvu.

Andrej Vrabič

9 views0 comments

Recent Posts

See All

Pridi, Sveti Duh!

"Pridi, Sveti Duh! Napolni naša srca in vžgi v njih ogenj svoje ljubezni". Pred enim tednom smo bili priče, ko so nekateri naši otroci prvič prejeli Jezusa v srce. Danes pa je vsa naša srca ponovno na

Biti na svetu, a ne od svet

Ljubi Jezus je odšel k svojemu Očetu in pismo je bilo izpolnjeno. Šel je s sveta, s katerega ni bil. Sem je prišel samo zaradi nas, da nas odreši. Da bi tudi mi bili eno, kot je On s svojim Očetom. Tu

Dati življenje za druge

V današnjem evangeliju nas Jezus spodbuja k ljubezni do bližnjega, spodbuja, da damo »življenje za druge«! Kaj torej v resnici  pomeni darovati življenje za drugega človeka? Vsak dan dobimo priložnost

Kommentare


bottom of page