top of page

Pravičnost pred Bogom in bližnjim

Updated: Oct 15, 2022

Zdi se, da današnja prilika še kako sodi v sodobni čas, ko vsak dan vztrajno iščemo pravico kot kristjani. Težko se znajdemo v današnji družbi in govorimo iskreno o tem, kdo smo in komu pripadamo. Jezus z ljubeznijo spodbuja k nenehni pravičnosti. Samo, če bomo v sebi imeli vero postati pravični do sebe, bomo lahko pravični do bližnjega in tako bomo lahko svobodno pravični pred Bogom. Samo iskrena in pravična družba, omehča še tako “krivične sodnike”. Bodimo zgled kot dobri kristjani ter krepimo zdrave in iskrene odnose.

Martina Palir

55 views0 comments

Recent Posts

See All

Pridi, Sveti Duh!

"Pridi, Sveti Duh! Napolni naša srca in vžgi v njih ogenj svoje ljubezni". Pred enim tednom smo bili priče, ko so nekateri naši otroci prvič prejeli Jezusa v srce. Danes pa je vsa naša srca ponovno na

Biti na svetu, a ne od svet

Ljubi Jezus je odšel k svojemu Očetu in pismo je bilo izpolnjeno. Šel je s sveta, s katerega ni bil. Sem je prišel samo zaradi nas, da nas odreši. Da bi tudi mi bili eno, kot je On s svojim Očetom. Tu

Dati življenje za druge

V današnjem evangeliju nas Jezus spodbuja k ljubezni do bližnjega, spodbuja, da damo »življenje za druge«! Kaj torej v resnici  pomeni darovati življenje za drugega človeka? Vsak dan dobimo priložnost

Comments


bottom of page