Jezus - kralj na križu

Ko sem prebral ta odlomek, sem tudi sam začutil malo bolečine, ki jo je takrat občutil Jezus. V tistih trenutkih je on najbrž razmišljal tako kot včasih tudi mi: »Kje si Oče, ko te potrebujem?« Ampak Jezus je še vedno zaupal Božjemu načrtu. Moja največja želja je, da bi bila moja vera močna, kot vera drugega razbojnika, ki je poleg njega visel na križu. Vedel je, da si nebes ne zasluži, a se je pokesal in prišel v raj. To je lahko velika spodbuda za vse nas.

Gal Govek

7 views0 comments

Recent Posts

See All

Jezus nas želi v današnji Božji besedi spomniti na dan, ko bo spet prišel na zemljo. Pa smo na Njegov prihod zares pripravljeni? Prišel bo namreč takrat, ko bomo najmanj pričakovali. Lahko že danes al

Zaslepljenost, utišanje Resnice glasu. Moč, ki počasi ugaša. Strah življenja v naši veri. Iskanje poguma. Zaupanje in stanovitnost Njemu. Težki koraki do končnega cilja. Večno življenje. Jezus pravi:

Podobno kot saducejem se tudi nam včasih dogaja, da si ne znamo predstavljati ali da ne moremo verjeti v nekaj tako Božjega kot so na primer nebesa ali posmrtno življenje. Saduceji so prišli vprašat J