top of page

Jezus - kralj na križu

Ko sem prebral ta odlomek, sem tudi sam začutil malo bolečine, ki jo je takrat občutil Jezus. V tistih trenutkih je on najbrž razmišljal tako kot včasih tudi mi: »Kje si Oče, ko te potrebujem?« Ampak Jezus je še vedno zaupal Božjemu načrtu. Moja največja želja je, da bi bila moja vera močna, kot vera drugega razbojnika, ki je poleg njega visel na križu. Vedel je, da si nebes ne zasluži, a se je pokesal in prišel v raj. To je lahko velika spodbuda za vse nas.

Gal Govek

9 views0 comments

Recent Posts

See All

Do sedemdesetkrat sedemkrat, pravi Gospod, da naj odpustimo. Vendar je naše srce velikokrat trdo in neusmiljeno. Kakor srce služabnika, ki se ni hotel usmiliti svojega služabnika. Vendar je Gospod z n

Svojim bratom in sestram je treba pomagati. Najprej poskušaš problem reševati sam, potem za pomoč prosiš druge ljudi, obrneš se na Boga, Jezusa, na vse rajne. Vendar ne obupaš, ker veš, da si ta oseba

Biti Kristjan je najtežji program na svetu. Odpovedati se lastnemu egu in "veličastnemu jazu" je za marsikoga misija nemogoče. Kaj šele nositi svoj križ. Šele z odpovedjo in križem lahko v polnosti iz

bottom of page