top of page

Jezus - kralj na križu

Ko sem prebral ta odlomek, sem tudi sam začutil malo bolečine, ki jo je takrat občutil Jezus. V tistih trenutkih je on najbrž razmišljal tako kot včasih tudi mi: »Kje si Oče, ko te potrebujem?« Ampak Jezus je še vedno zaupal Božjemu načrtu. Moja največja želja je, da bi bila moja vera močna, kot vera drugega razbojnika, ki je poleg njega visel na križu. Vedel je, da si nebes ne zasluži, a se je pokesal in prišel v raj. To je lahko velika spodbuda za vse nas.

Gal Govek

9 views0 comments

Recent Posts

See All

Prošnja za goreče srce

Premnogokrat tipamo, otipamo in ne čutimo. Prav tako se je zgodilo učencema, ki sta Jezusa prepoznala po lomljenju kruha. Ob spoznanju, da je stopil On mednje, sta postala vznemirjena … Oh,  kolikokra

Neverni Tomaž

Zaradi dogodka iz današnjega evangelija je apostol Tomaž postal »slaven« in se ga je prijel izraz neverni Tomaž. Vsak se je že kdaj znašel v vlogi Tomaža, ko ni verjel drugemu na besedo, ampak se je m

Aleluja!

Skupaj z alelujo naj odmeva vesela novica: »Naš Gospod je vstal od mrtvih!« Nedojemljiva je velikonočna skrivnost, v kateri je Jezus dovršil delo našega odrešenja z zmago nad trpljenjem, križem in smr

Comments


bottom of page