top of page

Duhovna obnova in slavilni večer

V soboto, 16. 3., smo v župniji Velenje v cerkvi sv. Martina imeli duhovno obnovo pred prazniki in slavilni večer. Pri sveti maši nas je v pridigi nagovoril in osvetlil pomen svete spovedi p. Marjan Čuk. Po sveti maši je sledil slavilni večer, hkrati pa so bili na razpolago duhovniki za sveto spoved.

Z naslovom slavilnega večera: "Vrni mi veselje nad svojim odrešenjem, duha velikodušnosti v meni utrdi" (Ps 51,14) so nam mladi preko pesmi, Božje besede, spremnega besedila, spraševanja vesti in glasbe odpirali srca za Njega, ki je bil sredi med nami.

Hvaležni za bogat duhovni večer, okrepljeni z zavedanjem, da je Gospod resnično tukaj med nami, smo odhajali na svoje domove. Bog daj, da bi znali vedno znova prihajati k Njemu in pred Njega in Mu dati priložnost, da naša srca oblikuje po svojem Srcu.
154 views0 comments

Comentários


bottom of page