top of page

Bog nam zaupa

Gospod nam je zaupal svoje imetje in od nas pričakuje, da ga uporabimo v našem življenju in odnosih, ga množimo in uporabimo za druge. Vsakemu daje različne stvari, s katerimi naj živimo dejavno in s kančkom tveganja, pa čeprav bomo sprejeli tudi kakšno nespametno odločitev. Le brez strahu in z zaupanjem v Gospoda vsak dan polno živimo življenje in se podajmo na nove poti, saj nam tudi On neizmerno zaupa, da zmoremo.

Jana Avberšek

15 views0 comments

Recent Posts

See All

Pridi, Sveti Duh!

"Pridi, Sveti Duh! Napolni naša srca in vžgi v njih ogenj svoje ljubezni". Pred enim tednom smo bili priče, ko so nekateri naši otroci prvič prejeli Jezusa v srce. Danes pa je vsa naša srca ponovno na

Biti na svetu, a ne od svet

Ljubi Jezus je odšel k svojemu Očetu in pismo je bilo izpolnjeno. Šel je s sveta, s katerega ni bil. Sem je prišel samo zaradi nas, da nas odreši. Da bi tudi mi bili eno, kot je On s svojim Očetom. Tu

Dati življenje za druge

V današnjem evangeliju nas Jezus spodbuja k ljubezni do bližnjega, spodbuja, da damo »življenje za druge«! Kaj torej v resnici  pomeni darovati življenje za drugega človeka? Vsak dan dobimo priložnost

Comments


bottom of page