top of page

Bodite pogumni, jaz sem, ne bojte se!

Jezus je po molitvi odšel na pomoč učencem – po vodi je prihajal k njim, ker je njihov čoln premetaval močan veter.

Gospod, tudi danes te mnogi ljudje v veliki stiski prosijo za pomoč, saj so ogroženi njihovi domovi. Kot si tolažil apostole, nas tolažiš tudi danes: »Bodite pogumni! Jaz sem! Ne bojte se!« Naj ti zaupamo kot Peter in ti pridemo naproti. Naj ne podvomimo o Tebi in Tvoji nesebični ljubezni ter se ti izročimo v naši stiski.

Zorica Špital

11 views0 comments

Recent Posts

See All

Prošnja za goreče srce

Premnogokrat tipamo, otipamo in ne čutimo. Prav tako se je zgodilo učencema, ki sta Jezusa prepoznala po lomljenju kruha. Ob spoznanju, da je stopil On mednje, sta postala vznemirjena … Oh,  kolikokra

Neverni Tomaž

Zaradi dogodka iz današnjega evangelija je apostol Tomaž postal »slaven« in se ga je prijel izraz neverni Tomaž. Vsak se je že kdaj znašel v vlogi Tomaža, ko ni verjel drugemu na besedo, ampak se je m

Aleluja!

Skupaj z alelujo naj odmeva vesela novica: »Naš Gospod je vstal od mrtvih!« Nedojemljiva je velikonočna skrivnost, v kateri je Jezus dovršil delo našega odrešenja z zmago nad trpljenjem, križem in smr

Comentários


bottom of page