top of page

Bistvo življenja

V odlomku Božje besede nas Jezus opominja, da v življenju niso najpomembnejše materialne dobrine in želja po čim večjem zaslužku, kot so si to prizadevali prodajalci v templju. V kolikor želimo najti bistvo življenja, ne potrebujemo hoditi daleč, saj se le to skriva v nas samih. Jezus pozna vsakega izmed nas in v vsakem vidi nekaj lepega in unikatnega. Nagovarja nas, da tudi sami v sebi prepoznamo svoj potencial, svoje bistvo. 

Melita Grabner

13 views0 comments

Recent Posts

See All

(Ne)sprejemanje

Jezus je prišel domov, a je namesto sprejema doživel razočaranje, saj ni bil sprejet. Ljudje ga opravljajo in z njim niso prijazni, tudi doma ne začuti ljubezni in veselja. Trudimo se, da sprejmemo vs

"Rečem ti, vstani!"

V evangeliju lahko slišim, da Jezus že kmalu pokaže, da je močnejši od smrti in od vsega zla. Jezus pokaže, da lahko ozdravi dušo in telo. Sem tudi jaz pogosto tista, ki spi? Jezus pride k meni in me

Ali še nimate vere?

Evangelij govori o veri in zaupanju v Boga, kar je meni večkrat delalo težave. V določenih situacijah bi bila prepričana, da mi ne more nihče več pomagati in da je Bog pozabil name. Nekaj podobnega se

Comments


bottom of page