ned., 12. nov.

Velenje - cerkev sv. Martina

Martinova nedelja 2023

V nedeljo, 12. novembra, bomo praznovali naš župnijski praznik, Martinovo nedeljo. Nanjo se bomo pripravili s preprosto tridnevnico pri večernih sv. mašah od četrtka dalje. Sveto mašo bo v nedeljo ob 10. uri vodil škof dr. Maksimilijan Matjaž. Vabljeni!

Vstopnice niso v prodaji
Ogled drugih dogodkov
Martinova nedelja 2023

Čas in lokacija

12. nov. 2023, 10:00 – 11:30

Velenje - cerkev sv. Martina, Šmarška cesta 1, 3320 Velenje, Slovenija

O dogodku

Gospodinje, povabljene, da spečete kaj peciva in ga prinesete v soboto zvečer (11. 11.) pred večerno mašo v kaplanijo pri cerkvi v nepovratni ali označeni embalaži. Že vnaprej hvala za te dobrote, ki bodo praznovanje naredile še slajše.

Tudi letos bo srečelov ob prazniku. Dobitki bodo na voljo v cerkvi pri vhodu. Srečke se ne bodo prodajale. Namesto tega bo pripravljena škatla za prostovoljne darove (priporočeni dar za dobitek je vsaj 3 €, njihova vrednost bo zagotovo večja). Hvala za vaš dar.

Delite dogodek

O nas

Župnijo Velenje (v fazi nastajanja) sestavljajo tri dosedanje velenjske župnije: Župnija Velenje - bl. A. M. Slomšek, Župnija Velenje - sv. Marija in Župnija Velenje - sv. Martin, ki so v fazi združevanja v eno župnijo z imenom Župnija Velenje

Osnovni podatki