top of page

Velik v nebeškem kraljestvu

Janez Krstnik, največji prerok Stare zaveze, je še »manjši od najmanjšega v nebeškem kraljestvu«! Jezus, resno? Tvoje besede so večkrat trde in težko razumljive, a so povedane z razlogom. Jezusova višinska primerjava je v meni izzvala hvaležnost. Hvaležnost, da živim v času po Njegovem odrešenjskem delovanju in v času, ko naši predniki niso zavrnili misijonarjev. Hvaležna sem za milost krsta in vse današnje misijonarje, ki me spodbujajo naj živim tako, da bom nekoč tudi sama »majhna v nebeškem kraljestvu«


Milena Kumer

16 views0 comments

Recent Posts

See All

Prošnja za goreče srce

Premnogokrat tipamo, otipamo in ne čutimo. Prav tako se je zgodilo učencema, ki sta Jezusa prepoznala po lomljenju kruha. Ob spoznanju, da je stopil On mednje, sta postala vznemirjena … Oh,  kolikokra

Neverni Tomaž

Zaradi dogodka iz današnjega evangelija je apostol Tomaž postal »slaven« in se ga je prijel izraz neverni Tomaž. Vsak se je že kdaj znašel v vlogi Tomaža, ko ni verjel drugemu na besedo, ampak se je m

Aleluja!

Skupaj z alelujo naj odmeva vesela novica: »Naš Gospod je vstal od mrtvih!« Nedojemljiva je velikonočna skrivnost, v kateri je Jezus dovršil delo našega odrešenja z zmago nad trpljenjem, križem in smr

Comentarios


bottom of page