top of page

Ura Jezusovega poveličanja

Jezusova »velikoduhovniška molitev« nas nagovori, da je prišla ura za poveličevanje Božjega sina. Naj vsak dan najdemo trenutek, ko poveličujemo Božjega Sina. Večno življenje je v tem, da spoznavamo Njega, edinega resničnega Boga. Ne prosimo za svet, temveč za tiste, ki nam jih je dal, ker so Njegovi. Kajti dejal je: »Nisem več na svetu; oni so na svetu, jaz pa odhajam k tebi. Sveti Oče, ohrani jih v svojem imenu, ki si mi ga dal, da bodo eno kakor midva.«

Andreja Uratnik

6 views0 comments

Recent Posts

See All

Če nekomu ne odpustim, pomeni, da mu z moje strani ni odpuščeno. Greh os-tane zadržan v mojem srcu in tam ne daje prostora ljubezni. Sveti Duh se mora umakniti duhu, ki ni od Boga in ta začne pustošit

V kolikor daješ, ne da bi kaj dobil v zameno za to, je zame ljubezen do Boga in do bližnjega. Če pa dodaš še vero v Jezusa, je krog sklenjen. Takrat spoznaš, da Jezus živi in je živ v vsakem izmed nas

Jezus je svoje učence nagovarjal, naj verujejo vanj, v njegova dela in v njegovega Očeta. Naj verujejo, da so Njegove besede tudi besede Očeta. Enako sporoča nam. Bodimo mu čim bolj podobni, delajmo d

bottom of page