Oznanila od 8. do 15. januarja 2023 (Šentjanž)

Oznanila_JEZUSOV KRST (08. 01. 2023)
Download PDF • 1.00MB

ČIŠČENJE za nedeljo, 15. 1. 2023: Hrustel in Zajc.

BRALKI BERIL v nedeljo, 15. 1. 2023: Ana Lesjak in Polona Lesjak.

VEROUK za vse razrede se nadaljuje od ponedeljka, 9. januarja, naprej, po rednem urniku.

SKLEP ADVENTNE SPODBUDE »Otroci za otroke« - Na praznik sv. treh kraljev se je sklenilo zbiranje darov v okviru misijonske akcije »Otroci za otroke«. Zbrane darove lahko oddate v cerkvi pri jaslicah ali pri rednem verouku.

BIBLIČNA SKUPINA - V ponedeljek, 9. 1., bo ob 19.45 v župnišču pri Sv. Martinu redno srečanje biblične skupine (vsak 2. in 4. ponedeljek v mesecu). Vabljeni!

SVETOPISEMSKE URICE za predšolske otroke (3 - 6 let) bodo v četrtek, 12. 1., ob 17. uri v kaplaniji (pri Sv. Martinu). Na srečanju dobrodošli tudi starši in stari starši. Vabljeni tudi novi udeleženci - prej dobrodošle prijave v zakristiji, preko e-pošte, župnijske pisarne ali na telefon 051/382-836 (Cvetka Žlof).

KRIŽ SVETOVNEGA DNEVA MLADIH - V pripravi na svetovno srečanje mladih, ki bo letos v začetku avgusta v Lizboni na Portugalskem, bomo prihodnjo soboto, 14. 1., tudi v naši župniji gostili slovenski križ svetovnega dneva mladih. Po večerni sv. maši, ob 20. uri., bo molitev mladih ob križu. Vabljeni!

RADIJSKA ODDAJA - V nedeljo, 15. januarja, bo pri verski oddaji Duhovna iskanja na Radiu Veseljak Velenje intervju z Maticem Lesjakom ob tednu edinosti; pripravila ga bo Tatjana Hudomalj. Vabljeni k poslušanju (tudi na YouTube-u in Facebook-u).