top of page

Kot učenca na poti v Emavs

Zgodba o učencih, ki potujeta v Emavs, nam na srce in dušo polaga nauk, kako pomembno je, da verjamemo in zaupamo, ter da se zavedamo, da nas Bog ne bo nikoli zapustil. Tako kot sta učenca sprejela Jezusa v svoje življenje in se z njim pogovarjala, je prav, da se tudi mi trudimo biti prijazni, si vzamemo čas za druge, saj lahko že en sam pogovor z nekom spremeni njegovo življenje.

Po srečanju z NJIM, sta pohitela nazaj v mesto, da bi to izkušnjo delila z ostalimi. Tudi mi lahko podobno delimo svoje izkušnje o veri in s tem pomagamo drugim, da se ji približajo in se v njej krepijo.

Damjana Ferlic

13 views0 comments

Recent Posts

See All

Bog nam je pokazal, da nas neizmerno ljubi, in nam je kljub našim grehom poslal edinorojenega Sina, ki je zanj najdragocenejši. Sin je rojen za nas, ki je živel za nas, ki je ozdravljal bolne, odpušča

Če nekomu ne odpustim, pomeni, da mu z moje strani ni odpuščeno. Greh os-tane zadržan v mojem srcu in tam ne daje prostora ljubezni. Sveti Duh se mora umakniti duhu, ki ni od Boga in ta začne pustošit

Jezusova »velikoduhovniška molitev« nas nagovori, da je prišla ura za poveličevanje Božjega sina. Naj vsak dan najdemo trenutek, ko poveličujemo Božjega Sina. Večno življenje je v tem, da spoznavamo N

bottom of page