top of page

Kot učenca na poti v Emavs

Zgodba o učencih, ki potujeta v Emavs, nam na srce in dušo polaga nauk, kako pomembno je, da verjamemo in zaupamo, ter da se zavedamo, da nas Bog ne bo nikoli zapustil. Tako kot sta učenca sprejela Jezusa v svoje življenje in se z njim pogovarjala, je prav, da se tudi mi trudimo biti prijazni, si vzamemo čas za druge, saj lahko že en sam pogovor z nekom spremeni njegovo življenje.

Po srečanju z NJIM, sta pohitela nazaj v mesto, da bi to izkušnjo delila z ostalimi. Tudi mi lahko podobno delimo svoje izkušnje o veri in s tem pomagamo drugim, da se ji približajo in se v njej krepijo.

Damjana Ferlic

15 views0 comments

Recent Posts

See All

Do sedemdesetkrat sedemkrat, pravi Gospod, da naj odpustimo. Vendar je naše srce velikokrat trdo in neusmiljeno. Kakor srce služabnika, ki se ni hotel usmiliti svojega služabnika. Vendar je Gospod z n

Svojim bratom in sestram je treba pomagati. Najprej poskušaš problem reševati sam, potem za pomoč prosiš druge ljudi, obrneš se na Boga, Jezusa, na vse rajne. Vendar ne obupaš, ker veš, da si ta oseba

Biti Kristjan je najtežji program na svetu. Odpovedati se lastnemu egu in "veličastnemu jazu" je za marsikoga misija nemogoče. Kaj šele nositi svoj križ. Šele z odpovedjo in križem lahko v polnosti iz

bottom of page