top of page

Hudi duhovi še vedno med nami?

Kar predstavljam si lahko, kako so ljudje v shodnici zavzeto poslušali Jezusa, ko je nenadoma v enem izmed njih hudi duh začel vpiti in kričati. Jezus se ga ni ustrašil, ampak je z odločnim glasom demonom ukazal, naj izginejo iz tega človeka! In so tudi takoj odšli. Pa danes? Mislimo, da ni več obsedenih s hudimi duhovi? Pa še kako hitro lahko demoni vstopijo v naša telesa, ko se vede ali nevede odločamo za reiki, jogo, vedeževanje, horoskope, astrologijo, jasnovidnost, pohlep, hinavščino, zavist, zagrenjenost, strah, zasvojenosti vseh vrst ... Z vsem tem se na široko odpiramo demonom, ki vstopajo v našo notranjost ... Pa se zavedamo posledic? Obrnimo se tudi mi na Jezusa.

Romana Slemenšek

6 views0 comments

Recent Posts

See All

Njega poslušajte!

V odlomku Oče postavi Jezusa za našega učitelja in pravi: »Ta je moj ljubljeni Sin, njega poslušajte!«. Evangelij nas spodbuja, da razmislimo o tem, kdaj in kako slišimo Jezusa. Je del našega vsakdanj

Soočenje s skušnjavami

Evangelij govori o Jezusovem postu in njegovem vstopu v javno delovanje. Vsak dan se srečujemo z najrazličnejšimi skušnjavami, a se imamo možnost potruditi in jih premagati - lahko smo močnejši od nji

Upanje

V kolikor evangelijski odlomek preslikamo v današnji čas, gobavost vsekakor ni več ena izmed najpogostejših bolezni. Na žalost pa obstaja ogromno drugih zdravstvenih stanj, ki lahko človeka postavijo

bottom of page