top of page

Hudi duhovi še vedno med nami?

Kar predstavljam si lahko, kako so ljudje v shodnici zavzeto poslušali Jezusa, ko je nenadoma v enem izmed njih hudi duh začel vpiti in kričati. Jezus se ga ni ustrašil, ampak je z odločnim glasom demonom ukazal, naj izginejo iz tega človeka! In so tudi takoj odšli. Pa danes? Mislimo, da ni več obsedenih s hudimi duhovi? Pa še kako hitro lahko demoni vstopijo v naša telesa, ko se vede ali nevede odločamo za reiki, jogo, vedeževanje, horoskope, astrologijo, jasnovidnost, pohlep, hinavščino, zavist, zagrenjenost, strah, zasvojenosti vseh vrst ... Z vsem tem se na široko odpiramo demonom, ki vstopajo v našo notranjost ... Pa se zavedamo posledic? Obrnimo se tudi mi na Jezusa.

Romana Slemenšek

21 views0 comments

Recent Posts

See All

Rast Božjega kraljestva

Ko žito dozori, kmet takoj pošlje srp in žanje pridelek. To lahko pomeni, da pride trenutek, ko je Božje delo končano in pride čas za žetev. To se lahko nanaša na končni sodni dan ali na trenutek duho

Spolniti Božjo voljo

Ko se je človek uprl Bogu v raju, je s tem začel notranjo razklanost. Jezus nam želi odpreti oči, nam povedati, da »kdor spolni Božjo voljo, ta mi je brat in sestra in mati.«Pot do prijateljstva z Bog

Jezus Gospod vsega

O Jezus, kako tolažilne so tvoje besede v tem času, ko smo se znašli v poplavi zakonov, predpisov, prepovedi in odlokov. Ko za mnoge ne vemo, čemú so potrebni, saj življenje le otežujejo. Bila sem v d

Comments


bottom of page