top of page

Bogu ni nič nemogoče

Današnja božja beseda se me je res globoko dotaknila. Meni neverjetno je predvsem, kako je angel Gabrijel povedal Mariji, da bo spočela od Svetega Duha. »Pozdravljena, obdarjena z milostjo, Gospod je s teboj! Glej, spočela boš in rodila sina in daj mu ime Jezus.« Navdihnil me je tudi stavek, da Bogu ni nič nemogoče. To je ena od stvari, v katero verjamemo kristjani. To nas navdaja z upanjem, da se je mogoče iz vsake težave rešiti z vero v Boga in zaupanjem, da nam bo priskočil na pomoč.

  birmanka Eva Lesjak

13 views0 comments

Recent Posts

See All

Rast Božjega kraljestva

Ko žito dozori, kmet takoj pošlje srp in žanje pridelek. To lahko pomeni, da pride trenutek, ko je Božje delo končano in pride čas za žetev. To se lahko nanaša na končni sodni dan ali na trenutek duho

Spolniti Božjo voljo

Ko se je človek uprl Bogu v raju, je s tem začel notranjo razklanost. Jezus nam želi odpreti oči, nam povedati, da »kdor spolni Božjo voljo, ta mi je brat in sestra in mati.«Pot do prijateljstva z Bog

Jezus Gospod vsega

O Jezus, kako tolažilne so tvoje besede v tem času, ko smo se znašli v poplavi zakonov, predpisov, prepovedi in odlokov. Ko za mnoge ne vemo, čemú so potrebni, saj življenje le otežujejo. Bila sem v d

Kommentarer


bottom of page