top of page

BOŽIČ

Ko so angeli šli od pastirjev v nebo, so ti govorili drug drugemu: »Pojdimo torej v Bêtlehem pogledat to, kar se je zgodilo in kar nam je sporóčil Gospod!« Pohiteli so tja in našli Marijo, Jožefa in dete, položeno v jasli. Ko so to videli, so pripovedovali, kar jim je bilo rečeno o tem otrôku. In vsi, ki so jih poslušali, so se začudili temu, kar so jim povedali pastirji. Marija pa je vse te besede ohraníla in jih premišljevala v svojem srcu. In pastirji so se vrnili ter slavili in hvalili Boga za vse, kar so slišali in videli, tako, kakor jim je bilo povedano.

Lk 2,15-20


Slavimo te Jezus, Emanuel! Ti si Bog z nami. Nikoli nismo sami. Z nami si se združil z neuničljivo vezjo. Prebivaš v nas in nikdar nas ne boš zapustil. Obljubljaš nam, da boš vselej z nami - do koca sveta. Jezus, hvala ti za tvojo zvesto ljubezen."
55 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page