top of page

6.1.2023 - Gospodovo razglašenje

V petek, 6.1.2023 na praznik Gospodovega razglašenja so nas ob začetku sv. maše obiskali koledniki in nas s pesmijo spodbudili, da bi našli v življenju "pravo zvezdo", ki nas bo popeljala v hlev na srečanje z Božjim Detetom. Če se bo to zgodilo, potem bo naše življenje pričevanje za Njegovo ljubezen povsod tam, kjer živimo, delamo... zgled naših kolednikov je tudi to, da so prostovoljne prispevke zbirali za družino v Velenju, ki je v stiski.


Smo sveti trije kralji,

smo zbrani možje,

smo zjutraj zgodaj vstali

za Jezusom smo šli.


Ena zvezda se prikaže,

nam kaže pravo pot

nad štalco je obstala,

kjer rojen je Gospod.


Mi se od vas podamo,

izročamo vas Bogu,

Mariji Devici in

svetemu Jožefu!


174 views0 comments

Comments


bottom of page