top of page

Župnijsko romanje na Uršljo Goro

V soboto, 9.9.2023 smo imeli župnijsko romanje na Uršljo Goro. Lepo vreme, dobra volja, varen korak so nas pripeljali na Uršljo Goro, kjer smo se najprej okrepili in oddahnili, potem pa smo imeli sveto mašo, ki so jo darovali g. Jože, g. Janko in g. Roman. Pri sv. maši smo se spomnili nekdanjega pokojnega župnika g. Marijana Kuka, hkrati pa je ta sveta maša izzvenela v hvaležnost za 80 let g. Jožeta. Prisrčna pridiga g. Jožeta, ki je govorila o hvaležnosti za vso prehojeno pot. Kot je povedal slavljenec je pred novo mašo v domači župniji odšel na Uršljo Goro in se tako v samoti pripravljal na slovesnost nove maše, tako je tudi danes nekaj dni pred svojim 80. rojstnim dnevom zopet na Uršlji Gori, kjer se Gospodu zahvaljuje za prehojeno pot.

Po sv. maši smo slavljencu nazdravili in se podružili, nato pa polni vtisov in hvaležnosti vrnili proti domu.
207 views0 comments

Commenti


bottom of page