top of page

Čas za spreobrnjenje

Ko so Janeza zaprli v ječo, se je dopolnil čas za spreobrnitev in verovanje evangeliju. Prvi učenci so takoj prepoznali Jezusov klic in šli za njim. Kako pa nas kliče Jezus? Smo ga kdaj preslišali, ker še ni dozorel naš čas ali še nismo bili pripravljeni? Današnja nedelja nas vzpodbuja, da z branjem Božje besede, ki je vir življenja in nam daje luč, utrdimo našo vero in sprejmemo Jezusov klic. Poslanstvo, ki smo ga kot kristjani prejeli s krstom, pa krepimo s prošnjami Sv. Duhu, da nam daje moč in nas vodi, da bomo lahko širili Božjo ljubezen.

      Marija Zabukovnik

4 views0 comments

Recent Posts

See All

Rast Božjega kraljestva

Ko žito dozori, kmet takoj pošlje srp in žanje pridelek. To lahko pomeni, da pride trenutek, ko je Božje delo končano in pride čas za žetev. To se lahko nanaša na končni sodni dan ali na trenutek duho

Spolniti Božjo voljo

Ko se je človek uprl Bogu v raju, je s tem začel notranjo razklanost. Jezus nam želi odpreti oči, nam povedati, da »kdor spolni Božjo voljo, ta mi je brat in sestra in mati.«Pot do prijateljstva z Bog

Jezus Gospod vsega

O Jezus, kako tolažilne so tvoje besede v tem času, ko smo se znašli v poplavi zakonov, predpisov, prepovedi in odlokov. Ko za mnoge ne vemo, čemú so potrebni, saj življenje le otežujejo. Bila sem v d

Commentaires


bottom of page